Megoldott

Batthyány téri aluljáró állapota

Anonim Járókelő

Tisztelt MÁV-HÉV Zrt !

Kérjük a villamosperonra vezető aluljárószakasz alapos fertőtlenítését a fekália átható bűzének és látványának megszűntetésére.

Köszönettel:

közlekedők

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Batthyány tér M+H

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Köszönjük a visszajelzést és a képet!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legye...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szépen, most rendben van! Reméljük sikerül tisztán tartani.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, sajnos ez városszerte probléma és a helyzet az elmúlt 33 év folyamán egyre rosszabb lett. Hasonlóan a közrendhez és a közlekedésbiztonsághoz.
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közösségi közlekedés"-ról "Köztisztaság"-ra.

  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    ????
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Alagút utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kutyakakipokol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére