Megoldott

Szemét a Gellért-hegyen

Ezek a kukák kimaradtak a szemétgyűjtésből az utóbbi napokban. Ez szombat (márc. 25) reggeli állapot, hétfőre kétszer ennyi lesz a szemét körülötte.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szabó Dezső stny.

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete Dorottya hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott. Kiürítették a kukákat.
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Fekete Dorottya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jókora faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Móricz Zsigmond körtéri fertelem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére