Megoldott

Haller utcán graffiti

A keleti felé tartó 23-as/24-es villamos megállóban. jcdeaux.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Haller utca / Soroksári út

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • JCDecaux Hungary Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő,

    munkatársaink letakarították a firkákat.
    Üdvözlettel:
    Ádám GALAMBOS
    Supervisor
    JCDecaux - Műszak | Technical
    24 Gubacsi street – 1097 Budapest – Hungary
    Mobile : 36 (30) 638-7851
  • Anonim Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Nagy Vilmos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére