Megoldott

Hiányzó kuka

A csatlós utca buszmegállóban hiányzik a kuka alja, kérem pótolják.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Csatlós utca

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Botond!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Sugár Botond hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva lett a szemetes
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Sugár Botond bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Gábor Áron utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt a kuka

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Cimbalom utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére