Megoldott

Fedlap kiáll a járdából

Anonim Járókelő

XIII.Garam utca 14-16 ( KIA ) elött a Telekom fedlapja kiáll a járdából. Kérjük javítani , köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Garam u. 6

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hegyes fém a fedlap közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Vágány utca / Dózsa György út (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    nyitott doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szendi Ákos
    Illetékes: Magyar Telekom
    Béke utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére