Megoldatlan

Járdàn közlekedő autók

Frissítés 2023.04.13.: A Budapest Közút válaszával a III. kerületnek továbbítva. "A hivatkozott burkolt felület egyértelműen gyalogút, ez a szélességéből is következik. Az ilyen jellegű szakaszokhoz – mivel nem közút – jellemzően nem szoktunk kihelyezni mindkét irányból behajtani tilos táblákat. Amennyiben mindezek ellenére a III. kerületi Önkormányzat, közterület tulajdonosként mégis kezdeményezné a tábla kihelyezését valamilyen fontos egyedi indok miatt, akkor azt megfontoljuk, de eddig még nem kaptunk ilyen megkeresést."

------

III. Ker., Békásmegyeren az Ország útról, a Veres P. gimnázium előtti jàrdàra rendszeresen behajtanak autóval olyan autósok, akik a csemetéjüket nem merik kitenni az útmenti parkolóban. A szolídabb eset, hogyha csak a járdára állnak fel amíg kiszállnak a gyerekek.

Megoldásként megfelelő lenne az Ország út felőli járdàra egy záró oszlop, olyan amilyen az iskola bejárata előtt is van kétoldalon kitéve. (És van olyan aki odáig is bemegy autóval ahol a gyalogosok jönnek mennek)

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Csobánka tér 5

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ne behajtani tilos táblát tegyenek. Akkor azt fogják hinni, hogy nem járda, valaki lelopja a táblát és már menni is fognak rá még többen. Sajnos parkolásgátló oszloppal kellene védeni.
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "III. Ker., Békásmegyeren az Ország útról, a Veres P. gimnázium előtti jàrdàra rendszeresen behajtanak autóval olyan autósok, akik a csemetéjüket nem merik kitenni az útmenti parkolóban. A szolídabb eset, hogyha csak a járdára állnak fel amíg kiszállnak a gyerekek. Megoldásként megfelelő lenne az Ország út felől...

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    Hivatkozva a 119128-as számú bejelentésre, a következő választ adjuk:

    A hivatkozott burkolt felület egyértelműen gyalogút, ez a szélességéből is következik. Az ilyen jellegű
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Pistole Pete bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elrohadt poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ittmaradt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Zipernovszky Károly utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Új forgalomlassító - eltűnt gyalogátkelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Vihar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére