Megoldott

Összetört reklámüveg

Anonim Járókelő

Budagyöngye buszmegálló ( Széll K.tér felé ) reklámüvegét valaki az éjjel rommá törte.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Budagyöngye

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Városmajor (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás ülőke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Rácz Aladár út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs árnyék a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Laky Adolf utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére