Megoldatlan

Közlekedési út tartósan, indokolatlanul "torlaszolva", lezárva

FRISSÍTÉS: 2023.08.29.
Bejelentő visszajelzése:

"Tisztelt Illetékesek!

A helyszínen a munkálatok továbbra sem haladnak.

A területfoglalás mérete csökkent."

---------

Tisztelt Illetékesek!

A Döbrentei utca 26nál a közlekedési út (autó és 2 irányú kerékpár egyaránt) tartósan, indokolatlanul el van"torlaszolva", le van zárva. Mindez vélhetően tetőmunkálatok miatt, de az elmúlt 1 év 3 hónap alatt 1 munkaóra nem volt itt végezve.
A munkálatok nem haladnak, a lezáráson és a lehatàrolt területen belüli hulladék felhalmozódásán kívül más nem történik.
Mind a kerékpàrosok, mind az autósok közlekedését akadályozza, veszélyezteti, s többször dugót okozott.
Mindemelett a gyalogosok számára is veszélyt jelent, nem látható, mikor bukkan elő egy közlekedési eszköz, mivel a területlehatàroló rácsok nem átláthatóak, remlámfelületként funkcionálnak.
Nem elhanyagolható, hogy a környék vizuális értékét jelentősen csorbítja.

Kérnénk a kivitelezés lefolytatásának lehetőség szerinti megsürgetését , s a lezárás mihamarabbi felszámolását annak érdekében, hogy a közlekedés az érintett útszakaszon akadálytalan lehessen minden arra közlekedő számára és a környék szépsége ne csorbuljon tovább.

Köszönettel és üdvözlettel: Halmi Marianna

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Döbrentei utca 26

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda"-ra.

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékesek! A Döbrentei utca 26nál a közlekedési út (autó és 2 irányú kerékpár egyaránt) tartósan, indokolatlanul el van"torlaszolva", le van zárva. Mindez vélhetően tetőmunkálatok miatt, de az elmúlt 1 év 3 hónap alatt 1 munkaóra nem volt itt végezve. A munkálatok nem haladnak, a lezáráson és a ...

  • Halmi Marianna hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Illetékesek!

    A helyszínen a munkálatok továbbra sem haladnak.

    A területfoglalás mérete csökkent.

    Üdvözlettel: Halmi Marianna
  • Halmi Marianna visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy az építkezés beruházója a közterület elfoglalására vonatkozó érvényes engedéllyel rendelkezik. A kivitelező tájékoztatása szerint a munkálatok ideiglenesen szü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Halmi Marianna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem látható jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Öntőház utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Dőlő táblaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Öntőház utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Poller a fűben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Királyhágó utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére