Megoldott

Gyalogosokat zavaró tábla

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023. 05. 15.

Bejelentő visszajelzése:

A fehér járművet direkt megvárták, hogy ne látszódjon a tábla?
Még mindig alacsonyan van a két veszélyt jelző tábla.

Ügykezelő visszajelzése:

A bejelentésben szereplő fotók a probléma egyértelműbb felismerésének érdekében frissítésre kerültek!
_____________________

5.11. A jelzőtáblákat az útburkolat, illetőleg a talaj szintje felett úgy kell elhelyezni, hogy
b) olyan helyen, ahol gyalogos- és/vagy kerékpáros közlekedés van, a tábla
ba) (a legalsó tábla) alsó éle legalább 2,25 méter,

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Ferenczy István u. 28

Hozzászólások

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a pontosítást, mivel a korábbi hibacímen jelezte az új észrevételét is. Tájékoztatjuk, hogy ezek a táblák is egyértelműen ideiglenesen kihelyezett táblák, nem társaságu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023. április 21. Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez. Április 18an fotóztam a csatolt képet. Önök szerint ez meg van oldva? (Friss kép csatolva) ---- FRISSÍTÉS: 2023. április 05. A Bp. Közút válasza: "A kifogásolt táblákat engedélyünk nélkül helyezték ki. Helyszíni ellenőrzésünkkor ezek...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Most trollkodnak? A fehér járművet direkt megvárták, hogy ne látszódjon a tábla? Még mindig alacsonyan van a két veszélyt jelző tábla.
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Ismételten tájékoztatjuk, hogy a kérdéses táblák már nincsenek a helyszínen. Csatolunk egy fényképet a helyszínről.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "5.11. A jelzőtáblákat az útburkolat, illetőleg a talaj szintje felett úgy kell elhelyezni, hogy b) olyan helyen, ahol gyalogos- és/vagy kerékpáros közlekedés van, a tábla ba) (a legalsó tábla) alsó éle legalább 2,25 méter,"-ról "FRISSÍTÉS: 2023. április 21. Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez. Április 18an fo...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Április 18an fotóztam a csatolt képet. Önök szerint ez meg van oldva?
  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kifogásolt táblákat engedélyünk nélkül helyezték ki. Helyszíni ellenőrzésünkkor ezeket már leszerelték.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Vitéz utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kőbányai út / Könyves Kálmán körút (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére