Megoldott

A legnagyobb bankunk vezetői így parkolnak...

A parkolóhelyek foglalására motorokat "alkalmaznak" a telefonos érkezés előjelzésre a biztonsági őrök odébb tolják a motorokat.
Felháborító, hogy az V. kerületben az OTP központ előtt ezt tehetik az ott dolgozók (gondolom vezető beosztású vezetők)!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Venni kell pár gagyi, de azért bosszantóan nehezen eltávolítható lezárót/kutyaláncot lakattal, és felfűzni őket szépen, sorban.....
  • Poczkodi Lajos hozzászólt a bejelentéshez.

    Két kocsira való - megállni tiloss táblával védett - hely fenn van tartva a ki- és beszállásra a saroknál. Ott a "sofőrös" kocsiból kiszállhat a vendég és a gépkocsivezető kereshet parkolóhelyet.
  • Poczkodi Lajos hozzászólt a bejelentéshez.

    Nehéz elszakadni a feudális kiváltságoktól: 11-én, csütörtökön reggel még ott volt két rendszámos motor.

    Várták, hogy betölthessék a szerepüket, megérkezzen a tekintetes asszony/úr és (parkoló)helye...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    jó, látom, dolgoznak rajta..
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    De hogy kerül a Nádor utca a II. kerületbe?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha a "motorok parkolása nem ütközik jogszabályba", így az sem, ha odébb tolom őket és oda parkolok :) Hisz mint a motorosok is írták "motorkerékpárral nem szokás fizetős parkolóhelyet foglalni, ha a j...
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Az Index legújabb cikke a témában, az OTP az V. kerülettel egyeztet egyéb szabályos megoldásokról a helyzet rendezésére: http://index.hu/belfold/budapest/2013/04/10/motoros_parkolofoglalas_az_otp_targ...
  • Barkóczi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Az index felé már válaszolt az önkormányzat:
    http://index.hu/belfold/budapest/2013/04/09/a_keruletet_zavarja_az_otp-s_motoros_parkolofoglalas/
    Barkóczi Dávid
    admin
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Majd kapnak egy sárgacsíkot, és úgy méglegálisabban meg lesz oldva.

    működik ez az otp-nél jóval kiebb kutyáknál is.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    10-15 pesti robogós beállna oda (mert ugye szabad) és akkor megnézném a robogótologatós otp-sek mit lépnének. Két utcára apehnál bójáznak és az épület 4 sarkára 4 embert fizetnek hogy elhajtsák az oda...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    És ha egy rendszámos nagymotorral parkolok le? tuti nem tolja arrébb...ellentétben a robogókkal....max megkéri a haver parkolóőröket vagy köztereseket,hogy büntessen meg....
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez az OTP... Mi mást vártatok???
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    le kell pacsizni néhány pizzafutárral és oda tenni a robogóikat, ugyanis motorok parkolhatnak egymás mellett. teljesen szabályos. az OTP-s b.őrök meg haboghatnak...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    @Rapo: Arra sincs jogszabály, hogy egy robogó hány autó helyét foglalhatja el? Mert a fotókon az látszik, hogy szándékosan hézagosan állnak. Ha ott akarnék parkolni tuti befúrnám magam kettő közé.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Robogó után nincs parkolási díj. A megoldás szabályos, nem ütközik semmilyen jogszabályaba. Az más kérdés hogy pofátlannak tűnik. De manapság sok jó példát látunk hasonló kreatív megoldásokra. Úgyhogy...
  • Bujdosó Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Oda kell parkolni saját robogóval az OTP-s robogók közé. Akkor mit tesznek?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Oda kell parkolni úthengerrel is!!!!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Oda kell parkolni leláncolt "civil" motorokkal is :-)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    És milyen szimpatikus urak(nak tűnnek) a kocsi (ill.) motorrendezők. Nem létezik, hogy nem tűnik fel ez a kisstílű, sunyi, pofátlan virtus senki olyannak, aki azonnal be tudná szüntetni ezt. Sőt, a ba...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    jó szar képek. konkrétan semmi sem látszik.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    jó szar képek. konkrétan semmi sem látszik.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    vezető beosztású vezetők?! milyen van még?
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés hibásan a II. kerületnél jelenik meg, a hiba javításán dolgozunk. Üdv: Le Marietta, jarokelo.hu admin
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság

  • Poczkodi Lajos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feleslegesen fenntartott parkolók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hold utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Akadályozás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Király utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére