Megoldott

Budaörsi út 115. szemét

A Budaörsi út 115-117. előtt őszi falevelek és szemét fél méter széles sávban a járdán egy egy szivacs matrac.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 115

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, összesöpörték és a matracot is elvitték.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    piszkos lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kelenföldi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakított szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Mohai út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üvegszilánkok az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Prielle Kornélia utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére