Megoldott

Zsák szemét Budaörsi - Bozókvár

Jó lenne már elvinni ezt a zsák szemetet, meg összesöpörni a földet körülötte, mert legalább február 27. óta ott van az oszlopnál. Kb. akkor került oda, amikor a Budaörsi út 109. lakói a sokadik felszólításra méltóztattak összesöpörni egy évben egyszer a mocskos járdájukat. Nem tudom, milyen divat ez errefelé, hogy fekete zsákban kirakunk az oszlophoz illegálisan szemetet és 1-2 hónapig lessük minden nap, amíg végre történik vele valami, de ha megtudom, hogy ki csinálja rendszeresen, behajítom az udvarára, vagy a kukájába most már, az biztos.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 111

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    A zsák eltűnt a taxi drosztról. A barna föld szétszóródva maradt a járdán az oszlop tövében.
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    A szétszakadt zsák átvándorolt a taxi drosztra.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jókora faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Móricz Zsigmond körtéri fertelem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére