Megoldott

Jelzőlámpa nincs üzemben

Anonim Járókelő

Tiszteletem! A bejelentett kereszteződésben a jelzőlámpa nem üzemel. Kérném Önöket, hogy javításáról gondoskodni szíveskedjenek.
Köszönettel,

Probléma helyszíne
Budapest Gergely utca (Sibrik Miklós út)
Jelzőlámpa nincs üzemben bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • I. Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tiszteletem! Ma már működött.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt közutas fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagyszőlős utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kilyukadt kis fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ajnácskő utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére