Megoldott

Miért metszik vissza a fakat?

Anonim Járókelő

A bem rakparton található fákat a Margit hìdtól nem messze minden év elején teljesen vissza metszik. Ennek okáról szeretnék érdeklődni. Hiszen a fák felett elektromos vezeték sem található, ami indokolná az évenkénti metszést.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bem rkp. 54

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a villamos számára a szabad űrszelvény biztosítása érdekében a kopaszfejre metszés technikáját alkalmazzuk, aminek köszönhetően a fák eg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elpusztult növények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fapusztulás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kispad

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Margit Körút (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére