Megoldott

Akadály a járdán

Anonim Járókelő

A képen látható utánfutó úgy van a villanyoszlophoz rögzítve, hogy beszűkíti az épülethomlokzat kiugrása miatt amúgy is összeszűkülő járdát, így akadályozza a gyalogosok, illetve a kerekessszékkel közlekedők mozgását. Emellett az utánfutó belelóg a közúti űrszelvénybe is.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Népfürdő u. 21e

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az utánfutó eltűnt, köszönjük!
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyuk a térkő alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Fáy utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére