Megoldott

Műszaki engedély nélkül utcán tárolt autó

A Ferenchegyi úton a parkolási övezet kiszélesítése után több roncs autó jelent meg. Ezekből az Önkormányzat már többet elszállított. Ezt nagyon köszönjük!
Kérjük, hogy ezt a műszaki engedély nélküli kocsit is vigyék innen el! Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Ferenchegyi út 7

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A türelmi idő alatt a tulajdonos a felszólítás után elvitte a gépjárművet a helyszínről.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A gépjármű nem rendelkezik érvényes műszaki engedéllyel, így azt felvettük az elszállítási listára. A türelmi idő után a tulajdonos költségére elszállítjuk.

    Üdvözlettel,
    II. Kerü...
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk a Városrendészeti Osztály felé. Üzemképtelen gépjárműnek az a gépkocsi tekinthető, amelyen nincs rendszám, vagy lejárt a műszaki eng...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére