Megoldott

Megtévesztő és értelmetlen tábla

Anonim Járókelő

Ez annyira régi, hogy már Google Street View-n is fent van.

A képen látható helyen és módon van egy, a közúti forgalom számára kötelező balra haladást előírő közlekedési tábla, egy sétáló utca előtt.

Éjszaka, illetve rossz látási körülmények között extrán megtévesztő, mondhatnám balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dohány u. 82

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták, köszönöm!
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongált jelzólámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Baleset miatt kidöntött pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitakart stop tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nefelejcs utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére