Megoldott

Kidöntött segélykérő oszlop a HÉV-állomásnál

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023. 07. 17.

Bejelentő visszajelzése:

A segélykérő oszlopot eltávolították, de trehány munkát végeztek, mert a maradvány balesetveszélyes.
Vagy helyezzék vissza az oszlopot, vagy állítsák helyre az oszlop előtti állapotot!

_____________________

Kidöntött segélykérő oszlop Pesterzsébet-felső HÉV-állomásnál.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Pesterzsébet felső

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Egy budapesti lakos hozzászólt a bejelentéshez.

    Már rendben van.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Kidöntött segélykérő oszlop Pesterzsébet-felső HÉV-állomásnál."-ról "FRISSÍTÉS 2023. 07. 17. Bejelentő visszajelzése: A segélykérő oszlopot eltávolították, de trehány munkát végeztek, mert a maradvány balesetveszélyes. Vagy helyezzék vissza az oszlopot, vagy állítsák helyre az oszlop előtti állapotot! _____...

  • Egy budapesti lakos hozzászólt a bejelentéshez.

    A segélykérő oszlopot eltávolították, de trehány munkát végeztek, mert a maradvány balesetveszélyes.
    Vagy helyezzék vissza az oszlopot, vagy állítsák helyre az oszlop előtti állapotot!
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére