Megoldatlan

Bontási hulladék az utcai zöldben

Anonim Járókelő

Hetek, hónapok óta a lábazatról levert nagy kőtömbök a járda zöld felületén lettek felejtve

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Kossuth Lajos utca

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Anonim Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rákóczi U 19 szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Rákóczi utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Elrejtett szemétlerakat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetelés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Könyvkötő utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére