Megoldatlan

Parkolás zöld területen

Mióta építenek a Fogarasi út - Gvadányi út sarkán egy új társasházat, eléggé elszaporodtak a zöld területen parkoló autók. Nem elég, hogy teljesen kitapossák a füvet, esetenként elférni is elég tőlük.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Kiss Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    Nyugaton a helyzet változatlan.. :(
  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Kiss Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    A Toyotás helyén már nem szoktak megállni, de a zöld területen továbbra is ugyanúgy parkolnak, ott semmi változás.
    Vagy kész lettek az építkezéssel vagy csak kevesebb munkás van, de legalább már elfér...
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt fejlemény az ügyben?
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Kiss Károly bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    3
    Kiegészítésre vár
    3

    Városligeti fasor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    8
    Megoldásra vár
    8

    Kit érdekel?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barányi György
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gallò Lilla
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére