Megerősítésre vár

Tönkrement járdaszakasz

Anonim Járókelő

XX. Alsóteleki utca 64 elött tönkrement a járda. Kérjük javítását , köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Alsóteleki u. 64

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönettel vettük járdahiba bejelentését. A hibát nyilvántartásba vettük, rangsoroljuk. Tájékoztatjuk, hogy a járdahibákat azok veszélyessége, elhelyezkedése, kiterjedése alapján...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Jarda balesetveszelyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Albert utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Jarda balesetveszelyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Albert utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jarda problema

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Albert utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére