Megoldott

kint felejtett tábla

Anonim Járókelő

A Kárpát utcai járda korábban kerékpárút volt, de amióta megépült a Népfürdő utcán a kerékpárút, azóta ez a szakasz kiváltásra került. A korábbi táblák azonban kint maradtak, ezek leszerelése szükséges lenne mind a Dráva utca, mind a Révész utca felőli oldalon (gyalog-kerékpárút tábla és kerékpáros irányjelző táblák).

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Révész u. 25

Hozzászólások

  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    A megoldásra adott határidő lejárt. Az illetékes utolsó válasza vagy visszajelzése alapján a bejelentés várhatóan meg fog oldódni, vagy már meg is oldódott.
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény a
    ...
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. ker. Kárpát utcai kerékpáros-gyalogos felület végleges forgalmi rendje a VEKOP kerékpáros-fejlesztés projekt során változni fog. A hibák e projekt keretében lesznek javítv
    ...
  • A rendszer lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Budapest Közút nem válaszolt 40 napon belül.

  • Budapest Közút nem válaszolt 40 napon belül.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére