Megoldott

MÁV időzóna

Anonim Járókelő

Régen megtudták oldani, hogy egy állomáson azonos időt mutassanak a különböző helyen lévő órák. Most miért nem lehet? Ennyi a vágányok közötti időeltolódás?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenföld vasútállomás

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fodor Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 118309 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült kifogást az utastájékoztatási feladatokat ellátó MÁV Zrt. illetékes szervezeti egység részére továbbít
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés nevét "Miért nem azonos időt mutatnak az órák az állomáson?"-ról "MÁV időzóna"-ra.

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kelenföld aluljáró beázik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Kelenföld vasútállomás M (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szétesett pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: . Ben
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére