Válaszra vár

Fatelepítési helyek

Kérem vizsgálják meg, hogy lehetne-e ide telepíteni fákat! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Békásmegyer

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresése továbbításra került a Főkertészi Iroda felé ügyintézés céljából.

    Érdemi válaszadásig valamint intézkedésig türelmét kérjük!

    Tisztelettel,
    I
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lámpa fényét eltakarják

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Békásmegyer H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Köztéri gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lencz Gabriella
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kazal utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére