Megoldott

Bontott járda

Az Elmű kisház előtt felbontott járdát nem aszfaltozták vissza.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Bakancsos utca

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A járda burkolatának helyreállítása megtörtént.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A graffitinek mi köze van a járda felbontásához?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    És a trafóház falát is az ELMŰ fújkálta össze? Szerintem ez szándékos rongálás!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyanítom az eon bontotta fel...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére