Megoldatlan

Kriminális

Kátyúztak, ami tök szuper, viszont nem sikerült túl jól. A közműfedél jóval lejjebb van, mint maga az út.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Juhász Gyula u. 5

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Megoldatlan, visszajelzés alapján. Köszönjük.
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Ja semmit nem csináltak. Ilyen maradt azt kész.
  • Járókelő Star visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00118203 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a munkát végző vállalkozó felé jeleztük a bejelentésben foglaltakat.
    Megjegyezzük, hogy a fedlap jelenleg is ell...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Remete köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére