Megoldott

Hiányzó poller

A poller pótlása még nem történt meg.
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/111659/el-is-tunt-a-poller

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Medgyessy Ferenc u. 2-4

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00118202 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a jelzett poller pótlása megtörtént.

    Tisztelettel,

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Budapest
    Mozaik utca...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Járókelő Star!
    Köszönjük a visszajelzést és a képeket!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    L...
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdekes megoldás, de kész. Köszönöm szépen! Megoldott.
  • F. Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Atyaég... Eznnek már vagy 4x futottak neki, de nem sikerül megoldani :(
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    3 hiányzó poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott gyalogátkelő felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kitépett oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére