Megoldott

Kiégett lámpa a gyalogosátkelőnél

A Harmat utca - Szőlőhegy utca sarkánál lévő zebránál kiégett a lámpa (képen bal oldalt).

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Szőlőhegy u. 2

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.

    [bdk]
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • H. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Felüljáró (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Dombtető utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Leesett oszlop fedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tordai Richárd
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kada utca / Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére