Megoldott

Kérem értelmezni a táblát

Budapest V. kerületében, a Báthory és a Kozma Ferenc utcák kereszteződésében látható a mellékelt táblakompozíció.
A kérdések:
- MIT jelent?
- mért van szabálytalanul, köz és baleset veszélyesen feszerelve?
- mért parkolják rendszeresen körbe

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Kossuth Lajos tér M

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia)
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet megoldódott: lezárták az egész utcát építkezés miatt
  • Biciklin Tekerek visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kérdéses jelzések ideiglenes forgalmi rendhez tartoznak, felkértük ezért a kivitelezést végzőt azok rendezésére.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.

    Forgalomtechnikai Igazgatós
    ...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklin Tekerek bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult behajtani tilos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Királyi Pál utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére