Megoldatlan

Hiányzó közvilágítás

Kérem telepítsenek közvilágítást. Nagyon kellene. Rengeteg biciklis és kiránduló is jár erre.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Királyok útja 323

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A probléma nem oldódott meg a bejelentéstől számított egy éven belül.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük, hogy írt. A közvilágítással kapcsolatos fejlesztési igényét rögzítettük az Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő Nonprofit Kft. által vezetett lakosságtól beérkező igénylist
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fekete Árpád
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szőlőkert utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több neon kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére