Megoldott

Veszélyes, fákon lógó üvegek

Anonim Járókelő

A Zsigmond téren a Kresz-park előtti fán (a villamosmegálló irányában) a fára kötélre rögzített üvegeket dobáltak fel.
Ha fúj a szél leeshetnek.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Zsigmond tér 3

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A palackokat levették a parkfenntartó munkatársai.
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő / Admin!

    A parkfenntartótól kértük a palackok eltávolítását.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Aki ezzel szórakozott annak sósavat a szemére és nyílvánosan megaláztatni!!!!
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Riadó utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    iroda előtti szemèt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Riadó utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Eldobált plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Margit Körút (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére