Megerősítésre vár

Hiányzó fa

Kérem pótolják a hiányzó fát! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly körút 48

Hozzászólások

  • Járókelő Star visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a fa pótlására várhatóan a 2023-as őszi faültetési időszakban kerül sor.
    Jogszabályi kötelezettségünknek eleget téve, minden kivágott fa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Facsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére