Válaszra vár

Lefedetlen akna a művelődési ház kertjében

Anonim Járókelő

A művház ingatlanán található egy lefedetlen akna. Úgy néz ki, hogy talán feltöltötték, azonban a feltöltés nincsen egy szintben a környező tereppel, így figyelmetlenül belelépve botlásveszélyt jelent.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 113

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vízelvezető árok javítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rács

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Peregi utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Népkert játszótér közeli nyitott akna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kaszáló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére