Megoldott

Közvilágítás lámpabúra leesve

A Battai lépcső 12 előtti lámpaoszlop, talán 7-es számú, fedele a szélviharban leesett, amúgy épnek látszik. A lámpa működik de a védőburkolat jobb lenne rajta mint a földön.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Battai lépcső 12

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Ponya Vilmos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lámpabúra lóg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Péri Ákos
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bem rakpart (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közvilágítás nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Vörösmarty utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nyitott villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére