Megoldott

Tűzcsap drótok

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő tűzcsapból drótok állnak ki, melyre a járdán sétálva bárki felakadhat.

Kérjük az Illetékest, javítsa a tűzcsap állapotát!

Pontos helyszín:
47.53015596588751, 19.010710089382453

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Csatárka utca 52

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére