Megerősítésre vár

Elhagyott betonelemek

Anonim Járókelő

Betondarabok és sziklák foglalják a közterületet. Kérem eltávolítani őket.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 16

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A betondarabok elszállítását megrendeltük.

    Üdvözlettel Sajtó és Kommunikáció Rákosmente Önkormányzata
  • R eni megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkok és zöldterületek"-ról "Szemét"-ra.

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Kiegészítésre vár
    4
    Kiegészítésre vár
    4

    Városközpont sok szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Rákoskeresztúr, városközpont (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére