Megerősítésre vár

Széthullott lépcső

Anonim Járókelő

Borzalmas állapotban lévő közterületi lépcső az RMTV épülete mellett.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Kis u. 7

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A lépcső javítására vonatkozóan intézkedtünk. A kivitelezésig kérjük szíves türelmüket.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy van! 2006. óta szinte megszűnt a karbantartás a kerületben, azóta rohad le minden. Mára olyan sok probléma halmozódott fel, hogy a számtalan gond, baj már nem elkerüli el a lakosság tömegeinek a f...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    jó pár éve...
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére