Megoldott

Járdán parkoló autó akadályozza a gyalogosokat

Anonim Járókelő

Az amúgy is szűk járdán a tiltás ellenére parkoló autó akadályozza a gyalogosokat

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Máriaremetei út 55

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Részletes választ adtunk már....

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő / Admin!

    Célszerű lenne ilyen esetben az utólagos posztolás mellett a szabálytalanság észlelése után jelezni azt a hatóságok felé.

    Jelenleg nem áll senki szabálytalanul a jelzett
    ...
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Géza
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szabálytalan parkolás, járda blokkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Kereszteződésbe parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Lövőház utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére