Megoldott

szemétlerakás

Valaki, a mennyiségből következtetve, teherautónyi szemetet pakolt le. A háztartási hulladéktól kezdve, a kocsialkatrészeken át, sittig, minden van.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Vasút sor 20

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az illegálisan lerakott vegyes hulladék összegyűjtése és elszállítása megtörtént.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett hulladék elszállítását megrendeltük.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • János Adamcsik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére