Megoldatlan

Csak a szokásos elhanyagoltság 2016 05 23 Lőwy I.

Úgy tudom hogy a bicikli út vasút felőli oldala a XIII kerülethez tartozik.
Szép nagy dzsindzsás alakult itt ki.
A vasút és a magasfeszültséges "villanypóznák" miatt itt fák nem lehetnek (?)
Helyette méteres gaz és mindenféle növény burjánzik.
Egy nyírott gyep és rendezett park (mint ami bicikliút másik oldalán van) szinte álomszerű messzeségben van jelen állapotokat látva.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt fejlemény az ügyben?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    zajvédő erdő telepítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megrongálódott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Orbán Gábor
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Tófalva utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úttestre nőtt növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szépvölgyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére