Megoldott

Gondozatlan padok a Várkerületben

Anonim Járókelő

A Dózsa György téri BKK-BKV megállóban festésért kiállt ez a pad, ami a bal vágány peronjához van kitéve. Az egész környék rendezett képét töri meg ez a kopott, összetagelt pad. Felőlem lehet BKK-lila, vagy BKV-kék festékkel, de a padot le kéne mázolni! A környéket sok turista látogatja.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, I. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    BKK Ügyfélszolgálat válasz

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1176)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A BKV Zrt....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Illegális reklám

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dániel Zoltán
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Királyhágó tér (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Betört a fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Óbuda (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére