Megoldott

Roncs autó közterületen

Ez már nem megy semerre. :)

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Szilágyi u. 10

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kovács Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszallitottak valoban.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították, megoldódott.
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A jelzett gépjármű bekerült a Rendészeti Osztály nyilvántartásába. A felszólítást a járőrök folyamatosan kihelyezik a gépjárművek szélvédőjén. Az üzembentartó részére postai úton i...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Kovács Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Renault Megane kombi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    István út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Ford Galaxy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Ősz utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére