Megoldott

Gondozatlan, kiszáradt virágágyás a buszmegálló mögött

Strapabíróbb növényeket kellene ide ültetni, vagy rendszeresen gondozni őket, hogy ne száradjanak ki.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Bajcsy-Zsilinszky út 40

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Ádám!
    Köszönjük a visszajelzést és a képet!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen sze...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fodor Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész.
  • Bárány Attila visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A zöldbuszvárókba ültetett díszfüvek állapota az évszakhoz megfelelő képet mutat.
    Hamarosan visszavágjuk és a szükség szerint pótoljuk az elhalt egyedeket.

    Üdvözlettel,
    Misik Dór
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bárány Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Péter, nyilván télen kevesebb növény zöld, de akkor is így kell kinéznie egy ilyen virágágyásnak? Attól még, hogy nem zöld, még lehetne gondozott, a kettő nem zárja ki egymást.
  • Kiss Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Mekkora baromság,télen mindennek zöldelni e kell?
    Díszfű így viselkedik télen,tavasszal majd kihajt.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez fura, mert a Szent István körúton is kiszáradt a ládában lévő borostyán.
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    A hírek szerint "gépiesített öntözőberendezéssel" építették ezeket a zöld várókat. https://pestbuda.hu/cikk/20220422_ujabb_negy_zold_buszvarot_alakitottak_ki_a_belvarosban
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető"-ra.

  • Bárány Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szétszakad automata locsoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Bajcsy-Zsilinszky út (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Világítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Olimpia park (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére