Megoldott

Földön lógó telefonvezeték

1025 Budapest Vöröstorony utca 5. előtti telefonoszlopról a földre lóg le egy felhagyott (leszakadt?) telefonvezeték. Kérem a lógó vezeték javítását, vagy szakszerű visszabontását. Érintett szolgáltató: Telekom.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Vöröstorony u. 5

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Csalogány utca (II. kerület)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Lotz Károly utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére