Megoldott

Régen érvényét vesztett polgármesteri hirdetmény

Anonim Járókelő

T. Polgármester úr! Érdeklődnék, hogy aktuális e még a képen látható járványügyi tájékoztatása. Ha nem, akkor miért nem távolították el eddig?

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, 513. u. 27

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kiegészítő tájékoztatót eltávolítottuk.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkok és zöldterületek"-ról "Egyéb"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elpusztult cica

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidölt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó utcanévtáblák

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Czeglédi Mihály utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére