Megoldatlan

Villamospálya

A Dózsa György téri villamosmegállóban a természet benőtte a sínt. A korrózió veszélye miatt jó lenne letakaritani az ágyazatot.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Attila út 33

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • H Bence hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom, nem jártam arra mostanában.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Bence!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma? Ha nem, akkor belső szabályunk értelmében a bejelentésedet ""Megoldatlanként"" zárjuk le, mert már több m...
  • H Bence visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0029071/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00117158

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy a vegyszere...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • H Bence hozzászólt a bejelentéshez.

    A "tervezett ütemezés"-el nem kéne megvárni, amíg a rozsda megeszi a sínt, utána már nem kapirgálni, hanem cserélni kell.
  • H Bence visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0009086/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00117158

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A BKV
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • H Bence bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Déli pu. Budapest (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    BKK információs tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Déli pályaudvar M (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    AA-HY-834

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Clark Ádám tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére