Megerősítésre vár

Kresz tábla és felfestés

Anonim Járókelő

A vadaskerti ut tetejen a cba oldalaban ujonnan kint van egy megallni tilos tabla, amit sokan nem latnak/megszoktak, hogy ott lehet parkolni. Ezzel nincs is gond, mert vegre nem akadalyoznak a forgalmat az ott parkolok. am a felfestes a korabbi parkolohelytol ott maradt, ami nagyon megteveszto, pl ha valaki csak fentrol bekanyarodik es megfordul, megall. Ez nem mentseg neki, hogy megallni tilosban all, am szandekos megtevesztesnek is lehet gondolni. (A multkor egy auto vagy 3napig allt ott vagy minden nap ott allt meg.)
Kernem a festes maradektalan eltavolitasar vagy a megallni tilos tabla levetelet. A ketto egyutt nincs rendben.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Vadaskerti u. 15

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Kresz tabla vs felfestes"-ról "Kresz tábla és felfestés"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő és Admin!

    A korábbi útburkolati jelet eltüntető fekete festés megerősítését megrendeltük. Amint az időjárás is engedi, elvégeztetjük a javítást. (thermo tartós festéshez legalább 1...
  • Máthé Fanni hozzászólt a bejelentéshez.

    Igazából a tábla teljesen jó, csak ha a fesfestés is le lenne szedve, az a korrekt.

    Vagy ha rendőrök néha itt is kicsit figyelnek, nem pedig csak reggel 6-9 közt 100méterrel feljebb a jobbra kanyaro...
  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Volt már erről bejelentés. Nem történt semmi. Pollerek kellenének ide is... de lehet virágláda is.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkolóra omló fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Daru utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemétszállítás akadályozása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Bajvívó utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kihasználatlan terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Árpád fejedelem útja, P+R Parkoló (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére