Megoldott

Nem villágít a lámpa

4 ból 1 lámpa nem villágít

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Marót csoport emléktábla

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nincs vilàgítàs!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Weigner Katalin
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lisznyai utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Bedőlt kandeláber

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ilu István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szent Gellért rakpart (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Villanyoszlop fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nyíri Borbála
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Déli pályaudvar M (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére