Megoldott

Illegális szemetelés

Egy zsák szemetet volt kedves valaki az utca alján hagyni...

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Hegyalja út 4

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Jogos Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen gyorsan megoldódott, le a kalappal!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Jogos Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kuka a bokorban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ujlaki Emese
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Attila út (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére