Megerősítésre vár

Hiányzik a hirdetőtábla üvege

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2023.02.20.
Ügykezelői kérés:
Tisztelt Önkormányzat!
Amennyiben a tábla felújítását nem tervezik, az funkcióját vesztette, kérjük azt eltávolítani.

-------------
FRISSÍTÉS: 2023.02.20.
Önkormányzati válasz:
"A képek alapján egyértelmű, hogy a jelzett eszköz elvesztette eredeti funkcióját, ennél fogva a felújítása indokolatlan."
--------------------------
Kéne egy átlátszó plexilap az utcai hirdetőtála frontoldalára.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újlak u. 83

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A hirdetőtábla hamarosan bontásra kerül.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Bándi Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Évvekkel ezelőtti bejelentés:
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/41768/csunya-hirdetotabla

    "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata válasza

    2019. november 04. 12:37
    Az önkormányzat intézkedik...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Kéne egy átlátszó plexilap az utcai hirdetőtála frontoldalára."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.02.20. Ügykezelői kérés: Tisztelt Önkormányzat! Amennyiben a tábla felújítását nem tervezik, az funkcióját vesztette, kérjük azt eltávolítani. ------------- FRISSÍTÉS: 2023.02.20. Önkormányzati válasz: "A képek alapján egy...

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A képek alapján egyértelmű, hogy a jelzett eszköz elvesztette eredeti funkcióját, ennél fogva a felújítása indokolatlan.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Térfigyelő kamera

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendelő táblája le akar szakadni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    525. tér (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rozsdás korlát

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére